Ingredients
Tomatillo Fire Roasted Jalapeno Pepper Salt Water
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
15 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 240 mg |
| Total Carbohydrate | 3 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Del Real
Del Real Salsa, Green, Fire Roasted - 16 Ounces
Net Wt 1.09 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Tomatillo Fire Roasted Jalapeno Pepper Salt Water
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
15 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 240 mg |
| Total Carbohydrate | 3 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |