Claims
- Non GMO
- Unsweetened
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
470 Calories Per Serving*
| Total Fat | 45 GRM |
| Saturated Fat | 3 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 10 g |
| Monounsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 8 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 20 % |
Diamond of California
Diamond of California Pine Nuts - 2.25 Ounces
Net Wt 0.15 lb
$6.69 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Non GMO
- Unsweetened
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
470 Calories Per Serving*
| Total Fat | 45 GRM |
| Saturated Fat | 3 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 10 g |
| Monounsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 8 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 9 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 20 % |