Ingredients
Cream Milk Cane Sugar Peanut Butter (Peanuts, Peanut Oil, Salt) Fudge Chips (Sugar, Coconut Oil, Cocoa, Butter Oil, Soy Lecithin, Vanilla) Egg Yolks Natural Vanilla Flavor Carob Bean Gum Guar Gum
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
400 Calories Per Serving*
| Total Fat | 26 g |
| Saturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 65 mg |
| Sodium | 160 mg |
| Total Carbohydrate | 36 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 24 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 6 % |
Double Rainbow
Double Rainbow Ice Cream, Super Premium, It's a Goody - 16 Ounces
Net Wt 0.88 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Cream Milk Cane Sugar Peanut Butter (Peanuts, Peanut Oil, Salt) Fudge Chips (Sugar, Coconut Oil, Cocoa, Butter Oil, Soy Lecithin, Vanilla) Egg Yolks Natural Vanilla Flavor Carob Bean Gum Guar Gum
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
400 Calories Per Serving*
| Total Fat | 26 g |
| Saturated Fat | 14 g |
| Cholesterol | 65 mg |
| Sodium | 160 mg |
| Total Carbohydrate | 36 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 24 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 6 % |