$2.22 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Pescatarian
- Kosher
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 20 MGM |
| Sodium | 70 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 15 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Duncan Hines
Duncan Hines Milk Chocolate Brownie Mix Family Size - 18 Ounces
Net Wt 1.2 lb
$3.89 each
$1.67 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Pescatarian
- Kosher
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 20 MGM |
| Sodium | 70 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 15 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |