Ingredients
Carrots, Potatoes, Green Peas, Corn, Lima Beans, Okra, Green Beans, Celery, Onions.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 30 mg |
| Total Carbohydrate | 10 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 15 % |
| Vitamin C | 6 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
Food Club
Food Club Soup Vegetables - 16 Ounces
Net Wt 1.04 lb
$3.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Carrots, Potatoes, Green Peas, Corn, Lima Beans, Okra, Green Beans, Celery, Onions.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 30 mg |
| Total Carbohydrate | 10 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 15 % |
| Vitamin C | 6 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |