Ingredients
Grape Leaves Water Salt Citric Acid Sodium Bisulfite (Preservative)
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
3 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Galil
Galil Grape Leaves - 32 Ounces
Net Wt 2.98 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Grape Leaves Water Salt Citric Acid Sodium Bisulfite (Preservative)
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
3 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 90 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |