Ingredients
Soybean Oil Egg Yolks Water Distilled Vinegar Salt Sugar Mustard Flour Red Wine Vinegar Rice Vinegar Yeast Extract Natural Flavor
Claims
- Gluten Free
- Vital Clean
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 6 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 25 MGM |
| Sodium | 105 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Kewpie
Qp Mayonnaize Squeeze - 12 Fluid Ounces
Net Wt 0.85 lb
$10.19 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Soybean Oil Egg Yolks Water Distilled Vinegar Salt Sugar Mustard Flour Red Wine Vinegar Rice Vinegar Yeast Extract Natural Flavor
Claims
- Gluten Free
- Vital Clean
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 6 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 25 MGM |
| Sodium | 105 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |