Claims
- Low Sodium
- Gluten Free
- Good Source Of Fiber
- Non GMO
- Vital Clean
- Ancient Grains
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 125 MGM |
| Total Carbohydrate | 41 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 11 GRM |
| Protein | 10 GRM |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Low Sodium
- Gluten Free
- Good Source Of Fiber
- Non GMO
- Vital Clean
- Ancient Grains
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 125 MGM |
| Total Carbohydrate | 41 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 11 GRM |
| Protein | 10 GRM |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 10 % |