Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 7 mg |
| Sodium | 640 mg |
| Total Carbohydrate | 10 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 10 % |
Kitchens of India
Kitchens of India Curry, Mixed Vegetable with Cottage Cheese, Vegetarian - 10 Ounces
Net Wt 0.68 lb
$3.69 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 7 mg |
| Sodium | 640 mg |
| Total Carbohydrate | 10 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 10 % |