Claims
- Kosher
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 330 MGM |
| Total Carbohydrate | 21 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
Lamb Weston
Lamb Weston Super Crispy Crinkle Cut Fries - 28 Ounces
Net Wt 28 oz
$4.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by today
Claims
- Kosher
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 330 MGM |
| Total Carbohydrate | 21 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |