Ingredients
Canola Oil, Cultured Buttermilk, Bleu Cheese (Milk, Salt, Culture, Enzymes), Water, Egg Yolk, Salt, Distilled Vinegar, Sugar, Maltodextrin, Cultured Dextrose, Dried Garlic, Xanthan Gum, Carrageenan Gum, Spices.
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 16 GRM |
| Saturated Fat | 3 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 4.5 g |
| Monounsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 15 MGM |
| Sodium | 200 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |
Litehouse
Litehouse Dressing, Chunky Blue Cheese Dressing & Dip - 13 Fluid Ounces
Net Wt 1.36 lb
$5.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Canola Oil, Cultured Buttermilk, Bleu Cheese (Milk, Salt, Culture, Enzymes), Water, Egg Yolk, Salt, Distilled Vinegar, Sugar, Maltodextrin, Cultured Dextrose, Dried Garlic, Xanthan Gum, Carrageenan Gum, Spices.
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 16 GRM |
| Saturated Fat | 3 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 4.5 g |
| Monounsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 15 MGM |
| Sodium | 200 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |