Ingredients
Canola Oil, Cultured Buttermilk, Water, Jalapeno Peppers, Egg Yolk, Sugar, Distilled Vinegar, Salt, Green Onions, Cider Vinegar, Dried Garlic, Spices, Xanthan Gum, Guar Gum, Chili Powder, Dried Onion, Skim Milk Powder Blend (Dairy Whey, Sodium Caseinate and Skim Milk Powder), Dried Bell Peppers.
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 220 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |
Litehouse
Litehouse Dressing & Dip, Jalapeno Ranch - 13 Fluid Ounces
Net Wt 1.36 lb
$5.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Ingredients
Canola Oil, Cultured Buttermilk, Water, Jalapeno Peppers, Egg Yolk, Sugar, Distilled Vinegar, Salt, Green Onions, Cider Vinegar, Dried Garlic, Spices, Xanthan Gum, Guar Gum, Chili Powder, Dried Onion, Skim Milk Powder Blend (Dairy Whey, Sodium Caseinate and Skim Milk Powder), Dried Bell Peppers.
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3.5 g |
| Monounsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 220 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 0 % |