Claims
- Vegan
- Vegetarian
- Plant Based
- Pescatarian
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 3.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 60 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 8 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Marinela
Marinela Filled Cookies, Strawberry, 8 Pack - 8 x 2.36 Ounces
Net Wt 18.88 oz
$2.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- Plant Based
- Pescatarian
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 3.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 60 MGM |
| Total Carbohydrate | 22 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 8 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |