Ingredients
Puff Pastry (Enriched Wheat Flour [Wheat Flour Malted Barley Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid] Water, Butter [Pasteurized Cream], Salt), Uncured Beef Hot Dog No Nitrates or Nitrites Added Except for Naturally Occurring in Sea Salt and Celery Powder (Beef, Water, Contains Less than 2% of the Following: Sea Salt, Honey Natural Spices, Celery Powder, Evaporated Cane Syrup, Natural Flavorings, Paprika, Salt).
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 19 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodium | 440 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
Martha Stewart Kitchen Pigs in a Blanket, Do-It-Yourself - 14.5 Ounces
Ingredients
Puff Pastry (Enriched Wheat Flour [Wheat Flour Malted Barley Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid] Water, Butter [Pasteurized Cream], Salt), Uncured Beef Hot Dog No Nitrates or Nitrites Added Except for Naturally Occurring in Sea Salt and Celery Powder (Beef, Water, Contains Less than 2% of the Following: Sea Salt, Honey Natural Spices, Celery Powder, Evaporated Cane Syrup, Natural Flavorings, Paprika, Salt).
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 19 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 45 mg |
| Sodium | 440 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |