$1.45 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Organic
- Vegan
- Non GMO
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
300 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 5 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 95 MGM |
| Total Carbohydrate | 43 GRM |
| Dietary Fiber | 5 GRM |
| Sugars | 16 GRM |
| Protein | 10 GRM |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 10 % |
Certified Organic
Nature's Path Organic
Nature's Path Organic Cereal, Granola, Pumpkin Seed + Flax - 11.5 Ounces
Net Wt 0.85 lb
$7.44 each
$5.99 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Organic
- Vegan
- Non GMO
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
300 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 5 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 95 MGM |
| Total Carbohydrate | 43 GRM |
| Dietary Fiber | 5 GRM |
| Sugars | 16 GRM |
| Protein | 10 GRM |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 10 % |