Ingredients
Contains: Pasteurized Goat's Milk, Jersey Cow Cream, Sea Salt, Lactic Cultures, Enzymes, Penicillium Candidium.
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 13 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 70 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 6 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 15 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 4 % |
Nettle Meadow
Nettle Meadow Kunik
$39.99 per lb
Sorry, this item is not available in your area.
*Estimated item price. Final price based on weight.
0 lb in basket
Ingredients
Contains: Pasteurized Goat's Milk, Jersey Cow Cream, Sea Salt, Lactic Cultures, Enzymes, Penicillium Candidium.
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 13 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 70 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 6 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 15 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 4 % |