Claims
- Organic
10 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 6 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
Certified Organic
Organic Iceberg Lettuce - 1 Each
$2.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by tomorrow
Claims
- Organic
10 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 6 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |