Claims
- Gluten Free
- Vegan
- No Artificial Colors
- Unsweetened
- Pescatarian
45 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 300 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Patak's
Patak's Spice Paste, Madras, Hot - 10 Ounces
Net Wt 1.07 lb
$4.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Gluten Free
- Vegan
- No Artificial Colors
- Unsweetened
- Pescatarian
45 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 300 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |