Claims
- Good Source Of Fiber
- Whole Grains
40 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 60 MGM |
| Total Carbohydrate | 7 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Pepperidge Farm
Pepperidge Farm Bread, Sliced, 100% Whole Wheat, Very Thin - 16 Ounces
Net Wt 16.15 oz
$6.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Good Source Of Fiber
- Whole Grains
40 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 60 MGM |
| Total Carbohydrate | 7 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |