90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 130 MGM |
| Total Carbohydrate | 16 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |
Pepperidge Farm
Pepperidge Farm Italian White Bread - 20 Ounces
Net Wt 1 lb
$3.39 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 130 MGM |
| Total Carbohydrate | 16 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |