Ingredients
Cream Water Corn Syrup High Fructose Corn Syrup Non Fat Dry Milk Mono and Diglycerides Carrageenan Dextrose Natural and Artificial Vanilla Flavoring and Nitrous Oxide as Whipping Propellant
15 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | -5 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | -1 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Prairie Farms
Prairie Farms Whipped Light Cream, Sweetened - 7 Ounces
Net Wt 0 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Cream Water Corn Syrup High Fructose Corn Syrup Non Fat Dry Milk Mono and Diglycerides Carrageenan Dextrose Natural and Artificial Vanilla Flavoring and Nitrous Oxide as Whipping Propellant
15 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | -5 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | -1 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |