Ingredients
Whole Grain Oats, Sugar, Dried Blueberries, Dried Strawberries, Natural Flavor, Salt.
Claims
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
- Heart Healthy
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 150 MGM |
| Total Carbohydrate | 35 GRM |
| Dietary Fiber | 4 GRM |
| Sugars | 10 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |
Quaker
Quaker Instant Oatmeal, Blueberry Strawberry - 1.69 Ounces
Net Wt 1.7 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Whole Grain Oats, Sugar, Dried Blueberries, Dried Strawberries, Natural Flavor, Salt.
Claims
- Vital Clean
- Whole Grains
- Pescatarian
- Kosher
- Heart Healthy
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2.5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 150 MGM |
| Total Carbohydrate | 35 GRM |
| Dietary Fiber | 4 GRM |
| Sugars | 10 GRM |
| Protein | 5 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |