Ingredients
Turkey Breast, Turkey Broth, contains 2% or less: Salt, Sugar, Potassium and Sodium Phosphate, Flavoring, Sodium Propionate.
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 440 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Sara Lee
Sara Lee Oven Roasted Turkey Breast
$7.99 per lb
Sorry, this item is not available in your area.
*Estimated item price. Final price based on weight.
0 lb in basket
Ingredients
Turkey Breast, Turkey Broth, contains 2% or less: Salt, Sugar, Potassium and Sodium Phosphate, Flavoring, Sodium Propionate.
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 440 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |