Claims
- Non GMO
- Kosher
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 270 MGM |
| Total Carbohydrate | 24 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |
Snack Factory
Snack Factory Pretzel Crisps, Original, Deli Style - 7.2 Ounces
Net Wt 0.48 lb
$5.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Non GMO
- Kosher
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 270 MGM |
| Total Carbohydrate | 24 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |