Ingredients
Pork, Salt, Sugar, Spices, Lactic Acid Starter Culture, Sodium Nitrite, Sodium Nitrate.
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 220 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Taylor
Taylor Pork Roll - 8 Each
Net Wt 0 lb
$7.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by tomorrow
Ingredients
Pork, Salt, Sugar, Spices, Lactic Acid Starter Culture, Sodium Nitrite, Sodium Nitrate.
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 220 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |