90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 140 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 7 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Thomas'
Thomas' Bread, Cinnamon Raisin, Swirl - 1 Pound
Net Wt 1 lb
$3.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 140 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 7 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |