Claims
- Ancient Grains
- Kosher
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 170 MGM |
| Total Carbohydrate | 26 GRM |
| Dietary Fiber | 8 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 6 % |
Thomas'
Thomas' English Muffins, Light, Multi Grain - 6 Muffins
Net Wt 12 oz
$5.99 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Ancient Grains
- Kosher
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 170 MGM |
| Total Carbohydrate | 26 GRM |
| Dietary Fiber | 8 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 6 % |