$2.29 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- No Artificial Flavors
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 310 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Wish-Bone
Wish-Bone Balsamic Vinaigrette Dressing - 8 Fluid Ounces
Net Wt 0.61 lb
$3.79 each
$1.50 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- No Artificial Flavors
- Pescatarian
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 310 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |