$0.50 off
0% claimed Ends in
(Maximum of 100 per customer)
Claims
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 6 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 300 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 4 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Wish-Bone
Wish-Bone Dressing, Thousand Island - 8 Fluid Ounces
Net Wt 0.61 lb
$2.79 each
$2.29 each *
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 6 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 300 MGM |
| Total Carbohydrate | 4 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 4 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |