Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 4 g |
| Monounsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Roland
Roland Sesame Oil, Toasted - 12.56 Fluid Ounces
Net Wt 1.29 lb
$13.00 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 4 g |
| Monounsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |