Claims
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
420 Calories Per Serving*
| Total Fat | 17 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 720 mg |
| Total Carbohydrate | 49 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 4 g |
| Protein | 18 g |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 6 % |
| Calcium | 30 % |
| Iron | 15 % |
Amys
Amys Pizza, Cheese - 6.2 Ounces
Net Wt 0.56 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
420 Calories Per Serving*
| Total Fat | 17 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 720 mg |
| Total Carbohydrate | 49 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 4 g |
| Protein | 18 g |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 6 % |
| Calcium | 30 % |
| Iron | 15 % |