Ingredients
Turkey (Turkey Never Administered Antibiotics or Animal By-Products. Vegetarian Grain-Fed Diet) Water Contains Less than 2% of the Following: Sea Salt Spices Paprika Dehydrated Garlic Dehydrated Onion Celery Powder Cherry Powder
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Keto
- Whole Thirty Friendly
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 260 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Turkey (Turkey Never Administered Antibiotics or Animal By-Products. Vegetarian Grain-Fed Diet) Water Contains Less than 2% of the Following: Sea Salt Spices Paprika Dehydrated Garlic Dehydrated Onion Celery Powder Cherry Powder
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Keto
- Whole Thirty Friendly
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 260 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |