Ingredients
Filtered Water, High Fructose Corn Syrup (Glucose-Fructose Syrup), Pear Juice from Concentrate, Mango Puree, Citric Acid, Pineapple Juice from Concentrate, Kiwi Juice from Concentrate, Watermelon Juice from Concentrate Fruit & Vegetable Juice for Color, Natural Flavors, Cherry Juice from Concentrate, Ascorbic Acid (Vitamin C), Gum Acacia, Sucralose, Ester Gum.
Claims
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
230 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 57 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 52 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 35 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
AriZona
AriZona Fruit Juice Cocktail, Watermelon - 20 Fluid Ounces
Net Wt 1.46 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Filtered Water, High Fructose Corn Syrup (Glucose-Fructose Syrup), Pear Juice from Concentrate, Mango Puree, Citric Acid, Pineapple Juice from Concentrate, Kiwi Juice from Concentrate, Watermelon Juice from Concentrate Fruit & Vegetable Juice for Color, Natural Flavors, Cherry Juice from Concentrate, Ascorbic Acid (Vitamin C), Gum Acacia, Sucralose, Ester Gum.
Claims
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
230 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 GRM |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 57 GRM |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 52 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 35 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |