Ingredients
Rice Flour Tapioca Starch Water Salt
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.04 g |
| Saturated Fat | 0.01 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 80 mg |
| Total Carbohydrate | 41 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Bahn Trang
Bahn Trang Spring Rolls Skin - 12 Ounces
Net Wt 0.05 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Rice Flour Tapioca Starch Water Salt
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0.04 g |
| Saturated Fat | 0.01 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 80 mg |
| Total Carbohydrate | 41 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |