Ingredients
Almonds, Cashews, Pecans, Sugar, Organic Egg Whites, Water, Salt, Spices.
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Total Carbohydrate | 10 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |
Bobbysue's Nuts!
Bobbysues Nuts! Original - 2.5 Ounces
Net Wt 0.17 LB
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Almonds, Cashews, Pecans, Sugar, Organic Egg Whites, Water, Salt, Spices.
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Total Carbohydrate | 10 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |