Ingredients
Gravy: Chicken Water Onions Tomato Soybean Oil Yogurt Sour Cream Cream Spices Garlic Ginger Butter Salt and Sugar Rice: Water Basmati Rice Soybean Oil Cumin Seeds and Salt
540 Calories Per Serving*
| Total Fat | 17 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 90 mg |
| Sodium | 480 mg |
| Total Carbohydrate | 59 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 35 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 8 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 20 % |
Bombay Kitchen
Bombay Kitchen Chicken Curry, with Cumin Infused Pilaf - 10 Ounces
Net Wt 0 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Gravy: Chicken Water Onions Tomato Soybean Oil Yogurt Sour Cream Cream Spices Garlic Ginger Butter Salt and Sugar Rice: Water Basmati Rice Soybean Oil Cumin Seeds and Salt
540 Calories Per Serving*
| Total Fat | 17 g |
| Saturated Fat | 4.5 g |
| Cholesterol | 90 mg |
| Sodium | 480 mg |
| Total Carbohydrate | 59 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 35 g |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 8 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 20 % |