Ingredients
Ingredients You'll Love®: Popcorn, Sunflower Oil, Dried Cane Sugar, Invert Cane Syrup, Natural Flavor, Sea Salt, Caramel and Annatto (Colors).
Claims
- Gluten Free
- Vegan
- Vital Clean
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
80 Calories Per Serving*
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 4.5 g |
| Sugars | 8 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Boom Chicka Pop
Boom Chicka Pop Popcorn, Salted Caramel - 6 Ounces
Net Wt 0.41 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Ingredients You'll Love®: Popcorn, Sunflower Oil, Dried Cane Sugar, Invert Cane Syrup, Natural Flavor, Sea Salt, Caramel and Annatto (Colors).
Claims
- Gluten Free
- Vegan
- Vital Clean
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
80 Calories Per Serving*
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 4.5 g |
| Sugars | 8 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |