Ingredients
Pork Salt and Less than 2% of the Following: Natural Flavorings Dextrose Crushed Red Pepper Sodium Erythorbate Sodium Nitrite Lactic Acid Starter Culture
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Keto
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 370 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Iron | 2 % |
Busseto
Busseto Classico Dry Salami Nuggets, Spicy, Med Hot - 8 Ounces
Net Wt 0.54 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Pork Salt and Less than 2% of the Following: Natural Flavorings Dextrose Crushed Red Pepper Sodium Erythorbate Sodium Nitrite Lactic Acid Starter Culture
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Keto
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 370 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Iron | 2 % |