Ingredients
Pasteurized Whole Milk, Salt, Rennet.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 160 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 0 % |
Calabro
Calabro Mozzarella Cheese Whole Milk - 16 Ounces
Net Wt 1.02 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Pasteurized Whole Milk, Salt, Rennet.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
80 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 160 mg |
| Total Carbohydrate | 1 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 0 % |