Ingredients
Cooked Shredded Pork (Rubbed with Salt and Natural Flavoring), Pork, Tomato Puree (Water, Tomato Paste), Water, Sugar, Vinegar, Modified Corn Starch, Salt, Textured Vegetable Protein (Soy Protein Concentrate), Mustard with Bran (Water, Distilled Vinegar, Mustard Seed, Mustard Bran, Salt, Turmeric), Onion Powder, Garlic Powder, Spices, Caramel Color.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Keto
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 450 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
Castleberrys
Castleberrys Pork in BBQ Sauce, Carolina Recipe - 10 Ounces
Net Wt 0.8 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Cooked Shredded Pork (Rubbed with Salt and Natural Flavoring), Pork, Tomato Puree (Water, Tomato Paste), Water, Sugar, Vinegar, Modified Corn Starch, Salt, Textured Vegetable Protein (Soy Protein Concentrate), Mustard with Bran (Water, Distilled Vinegar, Mustard Seed, Mustard Bran, Salt, Turmeric), Onion Powder, Garlic Powder, Spices, Caramel Color.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Keto
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 450 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |