Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
320 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 720 mg |
| Total Carbohydrate | 33 g |
| Dietary Fiber | 7 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 18 g |
| Vitamin A | 15 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 25 % |
Chilli Man
Chilli Man Chili, with Beans - 15 Ounces
Net Wt 1.07 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
320 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 720 mg |
| Total Carbohydrate | 33 g |
| Dietary Fiber | 7 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 18 g |
| Vitamin A | 15 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 25 % |