Ingredients
Water Grass Jelly (Mesona Procumbens, Hemsl) Cane Sugar Corn Starch Honey
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
96 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 46 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 22 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Water Grass Jelly (Mesona Procumbens, Hemsl) Cane Sugar Corn Starch Honey
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
96 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 46 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 22 g |
| Protein | 0 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |