Claims
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Pescatarian
260 Calories Per Serving*
| Total Fat | 13 g |
| Saturated Fat | 3.5 g |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 160 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 14 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |
Clif
Clif Protein Bar, Whey, Peanut Butter & Chocolate - 1.98 Ounces
Net Wt 0.14 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Pescatarian
260 Calories Per Serving*
| Total Fat | 13 g |
| Saturated Fat | 3.5 g |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 160 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 14 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |