Ingredients
Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Vitamin B [Thiamin Mononitrate], Vitamin B2 [Riboflavin], Folic Acid), Soybean Oil (with TBHQ for Freshness), Sugar, Contains 2% or Less of Salt, High Fructose Corn Syrup, Leavening (Baking Soda, Sodium Acid Pyrophosphate, Monocalcium Phosphate), Corn Syrup, Soy Lecithin.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Pescatarian
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 125 MGM |
| Total Carbohydrate | 9 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Club
Club Crackers, Original, Snack Stacks - 24 Sticks
Net Wt 50 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Vitamin B [Thiamin Mononitrate], Vitamin B2 [Riboflavin], Folic Acid), Soybean Oil (with TBHQ for Freshness), Sugar, Contains 2% or Less of Salt, High Fructose Corn Syrup, Leavening (Baking Soda, Sodium Acid Pyrophosphate, Monocalcium Phosphate), Corn Syrup, Soy Lecithin.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Pescatarian
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 125 MGM |
| Total Carbohydrate | 9 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 1 GRM |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |