Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 10 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Colavita
Colavita Grapeseed Oil - 25.5 Fluid Ounces
Net Wt 2.5 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 10 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |