Claims
- Gluten Free
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 920 mg |
| Total Carbohydrate | 53 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 30 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
Contes
Contes Gnocchi, Potato - 12 Ounces
Net Wt 0 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Gluten Free
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 920 mg |
| Total Carbohydrate | 53 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 30 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |