Ingredients
Domato Living Flour (Rice Flour, Corn Starch, Tapioca Dextrin, Xanthan Gum) Eggs Water Salt Canola Oil Guar Gum Sodium Alginate Filling: Whole Milk Ricotta Cheese (Pasteurized Whole Milk, Starter, Salt) Romano Cheese (Pasteurized Sheep''s Milk, Rennet, Bacterial Culture, Salt) Eggs Salt Parsley
Claims
- Gluten Free
300 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 115 mg |
| Sodium | 300 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 4 % |
Contes
Contes Ravioli, Cheese - 12 Ounces
Net Wt 0 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Domato Living Flour (Rice Flour, Corn Starch, Tapioca Dextrin, Xanthan Gum) Eggs Water Salt Canola Oil Guar Gum Sodium Alginate Filling: Whole Milk Ricotta Cheese (Pasteurized Whole Milk, Starter, Salt) Romano Cheese (Pasteurized Sheep''s Milk, Rennet, Bacterial Culture, Salt) Eggs Salt Parsley
Claims
- Gluten Free
300 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 115 mg |
| Sodium | 300 mg |
| Total Carbohydrate | 40 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 11 g |
| Vitamin A | 8 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 4 % |