Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Pescatarian
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 180 mg |
| Total Carbohydrate | 36 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Dynasty Won Ton Wrappers - 10 Ounces
Net Wt 0.81 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Pescatarian
170 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 180 mg |
| Total Carbohydrate | 36 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |