Ingredients
Rice, Green Peas, Peanut, Soy Sauce (Water, Soybean, Wheat, Salt), Wheat Flour, Rice Flour, Sugar, Seaweed, Tapioca Starch, Bonito, Ribotide, Caramel Color, Paprika, Monosodium Glutamate, Potato Starch; FD&C: Yellow 5, Yellow 6, Blue 1.
Claims
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Super Foods Core
- Pescatarian
375 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 175 mg |
| Total Carbohydrate | 27 g |
| Dietary Fiber | 0.7 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Enjoy
Enjoy Enjoy Imperial Mix - 6 Ounces
Net Wt 0.39 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Rice, Green Peas, Peanut, Soy Sauce (Water, Soybean, Wheat, Salt), Wheat Flour, Rice Flour, Sugar, Seaweed, Tapioca Starch, Bonito, Ribotide, Caramel Color, Paprika, Monosodium Glutamate, Potato Starch; FD&C: Yellow 5, Yellow 6, Blue 1.
Claims
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Super Foods Core
- Pescatarian
375 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 175 mg |
| Total Carbohydrate | 27 g |
| Dietary Fiber | 0.7 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |