Claims
- Dairy Free
- Gluten Free
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 240 mg |
| Total Carbohydrate | 19 g |
| Dietary Fiber | 10 g |
| Sugars | 6 g |
| Protein | 20 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 30 % |
| Iron | 20 % |
Evolve
Evolve Protein Shake, Mellow Mocha Flavored - 4 Each
Net Wt 3.15 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Dairy Free
- Gluten Free
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Pescatarian
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 240 mg |
| Total Carbohydrate | 19 g |
| Dietary Fiber | 10 g |
| Sugars | 6 g |
| Protein | 20 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 30 % |
| Iron | 20 % |